Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Vi köper 0,20:- över och säljer 0,20:- under dagens kurs på lördagar!

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,5101
10,1999
Europaeurope-flagEUR10,540111,3699
Kanadacanada-flagCAN6,96017,5585
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,7701
12,8499
Thailandthailand-flagTHB0,29010,3300
Norgenorway-flagNOK1,05011,1399
Danmarkdanmark-flagDKK1,38011,4998
Turkietturkiet-flagTRL1,54011,7499
Polenpolen-flagPLN2,41012,7099

Kinakina-flagCNY1,36011,4999
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,52012,8088
Schweizschweiz-flagCHF9,15019,9088
KroatienKroatienHRK1,39011,5699
TjeckienTjeckienCZK0,41010,4501
AustralienaustralienAUD6,4801
7,0299
Hong KongHong KongHKD1,18011,2699

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.