LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA8,5001

9,6999
Europaeurope-flagEUR9,650110,8999
Kanadacanada-flagCAN6,66017,5285
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,3001
13,0699

Thailandthailand-flagTHB0,24010,2999
Norgenorway-flagNOK0,94011,0699
Danmarkdanmark-flagDKK1,28011,4499
Turkietturkiet-flagTRY0,62010,9499
Polenpolen-flagPLN2,08012,4588

Kinakina-flagCNY1,27011,4387
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,25012,6988
Schweizschweiz-flagCHF9,110110,3589
KroatienKroatienHRK1,26011,4698
TjeckienTjeckienCZK0,38010,4201
AustralienaustralienAUD6,0001
6,7088
Hong KongHong KongHKD0,97011,2101

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.