Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Vi köper 0,20:- över och säljer 0,20:- under dagens kurs på lördagar!

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,5601
10,3599
Europaeurope-flagEUR10,600111,4799
Kanadacanada-flagCAN7,16017,7985
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,9501
13,2399
Thailandthailand-flagTHB0,30010,3501
Norgenorway-flagNOK1,00011,0999
Danmarkdanmark-flagDKK1,39011,5199
Turkietturkiet-flagTRL1,63011,8399
Polenpolen-flagPLN2,42012,7188

Kinakina-flagCNY1,32011,4887
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,53012,8888
Schweizschweiz-flagCHF9,470110,2599
KroatienKroatienHRK1,39011,5598
TjeckienTjeckienCZK0,41010,4601
AustralienaustralienAUD6,4401
6,9388
Hong KongHong KongHKD1,19011,2799

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.