Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Vi köper 0,20:- över och säljer 0,20:- under dagens kurs på lördagar!

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,5501
10,2399
Europaeurope-flagEUR10,560111,3499
Kanadacanada-flagCAN7,03017,6485
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,4501
12,3999
Thailandthailand-flagTHB0,30010,3501
Norgenorway-flagNOK1,03011,1299
Danmarkdanmark-flagDKK1,38011,5199
Turkietturkiet-flagTRL1,68011,8599
Polenpolen-flagPLN2,36012,6588

Kinakina-flagCNY1,32011,4787
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,53012,8688
Schweizschweiz-flagCHF9,470110,2499
KroatienKroatienHRK1,39011,5799
TjeckienTjeckienCZK0,41010,4501
AustralienaustralienAUD6,3901
6,9788
Hong KongHong KongHKD1,19011,2699

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.