Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Vi köper 0,20:- över och säljer 0,20:- under dagens kurs på lördagar!

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,1001
9,8499
Europaeurope-flagEUR10,240111,0799
Kanadacanada-flagCAN6,73017,3285
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,630112,7688
Thailandthailand-flagTHB0,28010,3200
Norgenorway-flagNOK1,03011,1299
Danmarkdanmark-flagDKK1,34011,4698
Turkietturkiet-flagTRL1,55011,7499
Polenpolen-flagPLN2,35012,6399

Kinakina-flagCNY1,35011,4799
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,42012,7532
Schweizschweiz-flagCHF8,78019,5188
KroatienKroatienHRK1,35011,5199
TjeckienTjeckienCZK0,40010,4401
AustralienaustralienAUD6,4601
7,0899
Hong KongHong KongHKD1,14011,2699

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.