Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Vi köper 0,20:- över och säljer 0,20:- under dagens kurs på lördagar!

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,2401
9,8999
Europaeurope-flagEUR10,370111,1299
Kanadacanada-flagCAN6,94017,5685
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,3201
12,3399
Thailandthailand-flagTHB0,29010,3300
Norgenorway-flagNOK1,04011,1399
Danmarkdanmark-flagDKK1,36011,4899
Turkietturkiet-flagTRL1,59011,8299
Polenpolen-flagPLN2,38012,6788

Kinakina-flagCNY1,33011,4587
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,46012,7788
Schweizschweiz-flagCHF9,11019,8787
KroatienKroatienHRK1,37011,5399
TjeckienTjeckienCZK0,41010,4501
AustralienaustralienAUD6,4101
7,0288
Hong KongHong KongHKD1,16011,2699

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.