LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA10,5001
12,0999
Europaeurope-flagEUR10,250111,5699
Kanadacanada-flagCAN7,6801
8,6499
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,380113,1999
Thailandthailand-flagTHB0,27010,3199
Norgenorway-flagNOK0,96011,0999
Danmarkdanmark-flagDKK1,36011,5399
Turkietturkiet-flagTRY0,57010,6699
Polenpolen-flagPLN2,11012,4899
Kinakina-flagCNY1,42011,6799
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,84013,3099
Schweizschweiz-flagCHF10,5701
12,0199
KroatienKroatienHRK1,36011,5499
TjeckienTjeckienCZK0,41010,4699
AustralienaustralienAUD6,8801
7,8499
Hong KongHong KongHKD1,12011,2101

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.