Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Köper vi 0,15 öre över och säljer 0,15 öre under dagens kurs på lördagar!

2018-10-20

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA8,8701
9,5499
Europaeurope-flagEUR10,150110,9299
Kanadacanada-flagCAN6,65017,2085
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,340112,4388
Thailandthailand-flagTHB0,26010,3000
Norgenorway-flagNOK1,05011,1299
Danmarkdanmark-flagDKK1,33011,4398
Turkietturkiet-flagTRL1,57011,7799
Polenpolen-flagPLN2,31012,5899

Kinakina-flagCNY1,02011,3799
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,02012,6832
Schweizschweiz-flagCHF8,6401
9,3688
KroatienKroatienHRK1,33011,5099
TjeckienTjeckienCZK0,39010,4401
AustralienaustralienAUD6,2201
6,7999
Hong KongHong KongHKD1,10011,2199

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.