LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,620111,0999
Europaeurope-flagEUR9,9001
11,1499
Kanadacanada-flagCAN7,5001
8,4199
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,460113,2699
Thailandthailand-flagTHB0,27010,3199
Norgenorway-flagNOK0,97011,0999
Danmarkdanmark-flagDKK1,31011,4799
Turkietturkiet-flagTRY0,54010,6399
Polenpolen-flagPLN2,08012,4199
Kinakina-flagCNY1,38011,6199
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,60013,0499
Schweizschweiz-flagCHF10,1201
11,4799
KroatienKroatienHRK1,31011,4999
TjeckienTjeckienCZK0,41010,4599
AustralienaustralienAUD6,7801
7,7199
Hong KongHong KongHKD1,12011,2101

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.