LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,8501

11,8999
Europaeurope-flagEUR10,650112,5999
Kanadacanada-flagCAN7,0901
8,0099
Storbritannienstorbritanien-flagGBP12,150114,1499
Thailandthailand-flagTHB0,2601
0,3299
Norgenorway-flagNOK0,80011,0199
Danmarkdanmark-flagDKK1,12011,5599
Turkietturkiet-flagTRY0,31010,3899
Polenpolen-flagPLN2,37012,7799
Kinakina-flagCNY1,30011,5399
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,62013,0999
Schweizschweiz-flagCHF10,900112,3799

AustralienaustralienAUD6,5001
7,3999
TjeckienTjeckienCZK0,44010,5099
Hong KongHong KongHKD1,25011,4299

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.