Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Vi  säljer 0,20:- under dagens kurs på lördagar!

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,2101
10,0599
Europaeurope-flagEUR10,220111,1599
Kanadacanada-flagCAN6,94017,5685
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,9601
13,2499
Thailandthailand-flagTHB0,30010,3501
Norgenorway-flagNOK0,99011,0799
Danmarkdanmark-flagDKK1,35011,4799
Turkietturkiet-flagTRY1,59011,8099
Polenpolen-flagPLN2,36012,6588

Kinakina-flagCNY1,29011,4587
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,48012,8299
Schweizschweiz-flagCHF9,19019,9889
KroatienKroatienHRK1,36011,5198
TjeckienTjeckienCZK0,41010,4601
AustralienaustralienAUD6,3101
6,9388
Hong KongHong KongHKD1,17011,2799

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.