Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Vi köper 0,20:- över och säljer 0,20:- under dagens kurs på lördagar!

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,2101
9,9699
Europaeurope-flagEUR10,380111,2399
Kanadacanada-flagCAN6,88017,5085
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,4901
12,6199
Thailandthailand-flagTHB0,29010,3300
Norgenorway-flagNOK1,04011,1299
Danmarkdanmark-flagDKK1,37011,4898
Turkietturkiet-flagTRL1,59011,7999
Polenpolen-flagPLN2,40012,6999

Kinakina-flagCNY1,32011,4699
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,44012,8088
Schweizschweiz-flagCHF9,15019,8688
KroatienKroatienHRK1,38011,5499
TjeckienTjeckienCZK0,41010,4501
AustralienaustralienAUD6,3101
6,9199
Hong KongHong KongHKD1,16011,2699

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.