Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Köper vi 0,15 öre över och säljer 0,15 öre under dagens kurs på lördagar!

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,0901
9,82199
Europaeurope-flagEUR10,260111,1099
Kanadacanada-flagCAN6,68017,2585
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,680112,8588
Thailandthailand-flagTHB0,28010,3200
Norgenorway-flagNOK1,03011,1199
Danmarkdanmark-flagDKK1,34011,4698
Turkietturkiet-flagTRL1,64011,8399
Polenpolen-flagPLN2,34012,6399

Kinakina-flagCNY1,31011,4799
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,39012,7032
Schweizschweiz-flagCHF8,82019,6588
KroatienKroatienHRK1,35011,51099
TjeckienTjeckienCZK0,40010,4501
AustralienaustralienAUD6,3501
6,9899
Hong KongHong KongHKD1,12011,2499

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.