Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Köper vi 0,15 öre över och säljer 0,15 öre under dagens kurs på lördagar!

2018-11-14

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA8,8501
9,6599
Europaeurope-flagEUR10,000110,8799
Kanadacanada-flagCAN6,68017,1985
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,250112,4888
Thailandthailand-flagTHB0,25010,3000
Norgenorway-flagNOK1,03011,1199
Danmarkdanmark-flagDKK1,33011,4398
Turkietturkiet-flagTRL1,65011,8199
Polenpolen-flagPLN2,30012,5799

Kinakina-flagCNY1,02011,3799
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,02012,6832
Schweizschweiz-flagCHF8,6701
9,3288
KroatienKroatienHRK1,33011,4799
TjeckienTjeckienCZK0,39010,4301
AustralienaustralienAUD6,3901
6,9299
Hong KongHong KongHKD1,11011,2299

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.