Valutapriser

2018-04-25

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA8,25018,9999
Europaeurope-flagEUR10,100110,9999
Kanadacanada-flagCAN6,41016,9085
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,350112,5588
Thailandthailand-flagTHB0,25010,2900
Norgenorway-flagNOK0,98011,0999
Danmarkdanmark-flagDKK1,34011,4498
Turkietturkiet-flagTRL2,02012,2599
Polenpolen-flagPLN2,37012,6599

Kinakina-flagCNY1,02011,4493
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,02012,4332
Schweizschweiz-flagCHF8,3301
9,0088

Hitta till oss

Besök oss i mobilen

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.