Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Köper vi 0,15 öre över och säljer 0,15 öre under dagens kurs på lördagar!

2018-12-11

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA8,8001
9,5999
Europaeurope-flagEUR10,000110,8999
Kanadacanada-flagCAN6,55017,1085
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,000112,1588
Thailandthailand-flagTHB0,25010,3000
Norgenorway-flagNOK1,01011,0999
Danmarkdanmark-flagDKK1,33011,4298
Turkietturkiet-flagTRL1,66011,8699
Polenpolen-flagPLN2,30012,5799

Kinakina-flagCNY1,02011,3799
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,02012,6732
Schweizschweiz-flagCHF8,7901
9,5188
KroatienKroatienHRK1,33011,4899
TjeckienTjeckienCZK0,39010,4301
AustralienaustralienAUD6,3501
6,9299
Hong KongHong KongHKD1,11011,2299

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.