LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,3001
10,1699
Europaeurope-flagEUR10,250111,1999
Kanadacanada-flagCAN7,02017,6385
Storbritannienstorbritanien-flagGBP12,0001
13,2799
Thailandthailand-flagTHB0,29010,3501
Norgenorway-flagNOK1,01011,0999
Danmarkdanmark-flagDKK1,35011,4799
Turkietturkiet-flagTRY1,56011,7699
Polenpolen-flagPLN2,38012,6788

Kinakina-flagCNY1,32011,4687
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,50012,8099
Schweizschweiz-flagCHF9,450110,1989
KroatienKroatienHRK1,35011,5198
TjeckienTjeckienCZK0,40010,4601
AustralienaustralienAUD6,3101
6,9388
Hong KongHong KongHKD1,18011,2799

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.