LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA7,9501

9,3499
Europaeurope-flagEUR9,500110,7499
Kanadacanada-flagCAN6,47017,2985
Storbritannienstorbritanien-flagGBP10,8001
12,6999
Thailandthailand-flagTHB0,23010,2899
Norgenorway-flagNOK0,94011,0599
Danmarkdanmark-flagDKK1,25011,4299
Turkietturkiet-flagTRY0,86011,0199
Polenpolen-flagPLN2,01012,3588

Kinakina-flagCNY1,20011,4387
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,15012,5988
Schweizschweiz-flagCHF8,67019,8189
KroatienKroatienHRK1,23011,4398
TjeckienTjeckienCZK0,38010,4201
AustralienaustralienAUD6,0001
6,7088
Hong KongHong KongHKD0,97011,2101

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.