LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA10,000111,5799
Europaeurope-flagEUR10,350111,7499
Kanadacanada-flagCAN7,40018,2999
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,550113,5299
Thailandthailand-flagTHB0,27010,3199
Norgenorway-flagNOK0,96011,0999
Danmarkdanmark-flagDKK1,37011,5599
Turkietturkiet-flagTRY0,53010,6299
Polenpolen-flagPLN2,12012,4999
Kinakina-flagCNY1,35011,5799
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,60013,0999
Schweizschweiz-flagCHF10,350111,6799
KroatienKroatienHRK1,37011,5499
TjeckienTjeckienCZK0,42010,4699
AustralienaustralienAUD6,6401
7,5399
Hong KongHong KongHKD1,12011,2101

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.