LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,4001

10,8199
Europaeurope-flagEUR10,000111,2299
Kanadacanada-flagCAN7,20018,1499
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,300113,0999

Thailandthailand-flagTHB0,26010,3099
Norgenorway-flagNOK0,94011,0699
Danmarkdanmark-flagDKK1,32011,4899
Turkietturkiet-flagTRY0,64010,7199
Polenpolen-flagPLN2,05012,4188
Kinakina-flagCNY1,33011,5987
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,52012,9699
Schweizschweiz-flagCHF9,400110,6499
KroatienKroatienHRK1,30011,4999
TjeckienTjeckienCZK0,40010,4501
AustralienaustralienAUD6,53017,3988
Hong KongHong KongHKD1,12011,2101

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.