LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,6001

11,1599
Europaeurope-flagEUR10,5001
11,9299
Kanadacanada-flagCAN7,0701
8,0299
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,840113,8799
Thailandthailand-flagTHB0,2701
0,3299
Norgenorway-flagNOK0,70011,0099
Danmarkdanmark-flagDKK1,09011,5599
Turkietturkiet-flagTRY0,32010,3899
Polenpolen-flagPLN2,38012,7999
Kinakina-flagCNY1,29011,5199
Arabemiratenarabemiraten-flagAED257013,0499
Schweizschweiz-flagCHF10,850112,2999
AustralienaustralienAUD6,2801
7,1999
TjeckienTjeckienCZK0,42010,4899
Hong KongHong KongHKD1,21011,3999

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.