LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,600110,9999
Europaeurope-flagEUR10,100111,4999
Kanadacanada-flagCAN7,26018,1999
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,350113,2999
Thailandthailand-flagTHB0,26010,3199
Norgenorway-flagNOK0,94011,0599
Danmarkdanmark-flagDKK1,33011,5199
Turkietturkiet-flagTRY0,55010,6399
Polenpolen-flagPLN2,09012,4599
Kinakina-flagCNY1,36011,5999
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,53012,9799
Schweizschweiz-flagCHF9,720110,9999
KroatienKroatienHRK1,32011,5399
TjeckienTjeckienCZK0,40010,4501
AustralienaustralienAUD6,60017,4988
Hong KongHong KongHKD1,12011,2101

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.