Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Vi köper 0,20:- över och säljer 0,20:- under dagens kurs på lördagar!

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA9,3501
101999
Europaeurope-flagEUR10,350111,2799
Kanadacanada-flagCAN7,04017,6785
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,9201
13,1999
Thailandthailand-flagTHB0,30010,3501
Norgenorway-flagNOK1,00011,0999
Danmarkdanmark-flagDKK1,37011,4999
Turkietturkiet-flagTRY1,62011,8399
Polenpolen-flagPLN2,38012,6888

Kinakina-flagCNY1,33011,4687
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,53012,8399
Schweizschweiz-flagCHF9,320110,0789
KroatienKroatienHRK1,37011,5398
TjeckienTjeckienCZK0,41010,4601
AustralienaustralienAUD6,3701
6,9388
Hong KongHong KongHKD1,19011,2799

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.