Oslagbar kurs på lördagar!

EUR  USD  GBP

Köper vi 0,15 öre över och säljer 0,15 öre under dagens kurs på lördagar!

LandValutaKöpSälj
USAusa-flagUSA8,8001
9,5999
Europaeurope-flagEUR10,070110,9599
Kanadacanada-flagCAN6,70017,2485
Storbritannienstorbritanien-flagGBP11,390112,5588
Thailandthailand-flagTHB0,25010,3100
Norgenorway-flagNOK1,01011,0999
Danmarkdanmark-flagDKK1,34011,4498
Turkietturkiet-flagTRL1,70011,8999
Polenpolen-flagPLN2,59012,5999

Kinakina-flagCNY1,02011,3799
Arabemiratenarabemiraten-flagAED2,02012,6732
Schweizschweiz-flagCHF8,7201
9,4488
KroatienKroatienHRK1,34011,4999
TjeckienTjeckienCZK0,39010,4301
AustralienaustralienAUD6,3801
6,9499
Hong KongHong KongHKD1,10011,2199

Hitta till oss

Hos oss på Guld Valuta kan du växla pengar till utländsk valuta. Vi har aktuella valutakurser och vi tar inte ut någon extra avgift för att växla pengar. Vi både köper och säljer valutor.

Genom att växla pengar i god tid innan du ska ut och resa kan du spara pengar och vi på Guld Valuta tar inte ut några avgifter för valutaväxling.

Guld Valuta köper också guld till ett mycket bra dagspris.

Vi på Guld Valuta erbjuder dig god och pålitlig service och vårt mål är att du ska som kund ska vara nöjd.